Paskaitos Paįstryje ir Krekenavoje!

     Š. m. spalio 14 dieną  pirmąsias savo paskaitas išklausė dviejų naujai įsikūrusių Trečio amžiaus universiteto (TAU) klausytojai. Paįstryje, kartu su Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistais, lankėsi med. dr. Virginija T. Dambrauskaitė-Gudavičienė ir skaitė paskaitą „Sveikata ir imuniteto stiprinimas natūraliomis priemonėmis“.

72238808_737016250138182_1117431150457913344_n

1 pav. Paskaita „Sveikata  ir imuniteto stiprinimas natūraliomis priemonėmis“  Paįstryje

(daugiau…)

„Judėk, sveikai su TRIKKE!“

     Tai unikalus žmogaus jėga varomas triratis,  kuriuo, žmogaus judesių dėka, be grandinės ir pedalų, neliečiant kojomis žemės galima efektingai mankštintis ir išvystyti iki 25 km/val. greitį ! Žmogus važiuodamas pasitelkia visą kūną. Kojos aktyviai balansuoja ir amortizuoja, o rankos ir korpusas intensyviai varo triratį į priekį, valdo ir išlaiko stabilumą. Tai puikus būdas sportuoti, aktyviai leisti laisvalaikį ar pramogauti vaikams ir suaugusiems. Šią naują aktyvaus judėjimo veiklą išbandė Krekenavos M. Antanaičio 3 ir 4 klasės  gimnazijos mokiniai. Spalio 10 dieną vyko netradicinė kūno kultūros pamoka Judėk, sveikai su TRIKKE“. Užsiėmimus vedė  instruktorius Laimontas Rakauskas.

DSCF2521 (daugiau…)

Būkim gražios ne tik išore – bet ir vidumi

     Spalio 11 dieną Ramygalos gimnazijos I-XII klasių merginos turėjo susitikimą su Egle Kislovski – Lietuvos sveikuolių sąjungos nare, programos merginoms „GRL PWRįkūrėja, mados renginių režisiere ir fotostudijos vadove. Susitikimas su lektore – tai būdas paauglėms priminti apie tai, kad sveika gyvensena suteikia sparnus polėkiui, svarbu puoselėti natūralų grožį, priimti save tokią, kokia esi, būti patenkinta tuo, ką turi. Lektorė mokė merginas auginti savivertę, nebijoti bendrauti ir pasakyti ką galvoji, ugdyti drąsą, mokė vidinio grožio paslapčių. Lektorė pabrėžė, kad kiekvienas susidūrimas su gera, vertinga pamoka, jeigu žmogus gali iš to ko nors pasimokyti yra dovana. Gyvenimas – tai ne vakar ir rytoj. Tai šiandien. Dabar. Ir kad jūsų pasaulyje svarbiausias esate tik jūs. Susitikimas buvo šiltas, pamokantis, padrąsinantis merginas sudėtingame gyvenimo etape.

DSCF1155 (daugiau…)