Ankstyvosios intervencijos programa

    Psichoaktyvių medžiagų vartojimas ─ viena skaudžiausių problemų ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Psichoaktyvių medžiagų vartojimas paplitęs ne tik tarp suaugusiųjų, statistiniai rodikliai atskleidžia, kad alkoholio ar narkotikų vartojimas populiarus ir tarp jaunimo. Paauglystė yra vienas sudėtingiausių vaiko raidos etapų, jaunimas dažniausiai pradeda eksperimentuoti psichoaktyviomis medžiagomis, kurios veikia žmogaus psichiką. Paauglystės amžius pavojingas tuo, kad mintys, jausmai, kūnas vis dar bręsta, o psichoaktyviosios medžiagos sutrikdo vaiko elgesį ir gali sukelti psichinę ir fizinę priklausomybę. (daugiau…)

Balandžio 7-oji Pasaulinė sveikatos diena  

 

     Balandžio 7-ąją pasaulyje minima Pasaulinė sveikatos diena. Pažymint šią dieną siekiama atkreipti dėmesį į tam tikras su sveikata susijusias temas, pabrėžiant Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) prioritetines sritis. Pasaulinę sveikatos dieną  nuo 1950 metų inicijuoja Pasaulio sveikatos organizacija.

rr (daugiau…)

Balandžio 16d. Vadoklių pagrindinės mokyklos sporto salė pavirto „triukšmingo vakarėlio vieta“

     Vaikų fitneso trenerė Audra Petronaitytė vaikus mokė įvairių ištvermės, kardio bei jėgos pratimų, pravedė POUND treniruotę. POUND – tai energinga, intensyvi, labai nuotaikinga viso kūno treniruotė, gerinanti koordinaciją, širdies veiklą, sutvirtinanti kūną. Treniruotės metu naudojamos specialios lazdelės, skamba garsi muzika. Atliekami ritmingi pratimai ir populiari muzika taip užbūrė vaikus, kad jie užmiršo žvilgčiojimus į laikrodžius ir žaidimus telefone.

57172587_1213648478813690_7491333527355523072_n (1) (daugiau…)

Panevėžio r. Bernatonių mokykloje – darželyje vyko edukacinė meškučio Beno pamokėlė

      Panevėžio r. Bernatonių mokykloje – darželyje š.m. balandžio 12 d. svečiavosi meškutis Benas su žaisminga edukacine programa, kuri moko vaikus valyti dantukus, plauti rankytes bei kiekvieną rytą atlikti mankštos pratimus. Dainuodami ir šokdami mokiniai prisiminė, kaip taisyklingai atlikti asmens higienos pratimus,  rytinę mankštą. Dabar, žinodami, kaip rūpintis savo ir draugų sveikata, mokinukai bus sveiki ir stiprūs.

BeFunky-collage (27) (daugiau…)