PAGALBOS KREIPTIS NE GĖDA. PAGALBOS KREIPIASI DRĄSŪS!

KREIPTIS PAGALBOS DAR PAPRASČIAU.
Panevėžio rajono savivaldybės biuras teikia 5 nemokamas psichologines konsultacijas Panevėžio rajono savivaldybės gyventojams. Šiuo metu konsultimagesacijos vyksta per nuotolį. Konsultuojame suaugusius asmenis ir vaikus.
Garantuojame konfidencialumą. Konsultacijos trukmė 60 minučių, pagal išankstinę registraciją.
Registracija vyksta el. p.: stiprinimas.vsb@gmail.com
  • Kaip registruotis?
Registruojantis pateikti seniūniją kurioje esate registruotas, vardą, tel. numerį kuriuo galėtume susisiekti, jei konsultacija nepilnamečiui vaikui, reikalingas vieno iš tėvų rašytinis sutikimas.
  • Kas konsultuoja?
Konsultuoja:
psichologės-psichoterapeutės Gintarė Jurkevičienė ir Vitalija Mikutaitienė.
LABAI PRAŠOME ŠIA INFORMACIJA PASIDALINTI SU TAIS, KAM GALI BŪTI AKTUALU
Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Kristina Šlekienė

 

PSICHIKOS SVEIKATOS GEBĖJIMŲ STIPRINIMAS PANEVĖŽIO RAJONO MOKYKLOSE

unnamed (2)

Bendrojo ugdymo mokyklų darbuotojų gebėjimų visuomenės psichikos sveikatos srityje stiprinimo veikla (toliau – gebėjimų stiprinimas) – tai galimybė padėti mokyklai įvertinti aktualias mokyklos problemas psichikos sveikatos srityje, numatyti galimus pokyčius ir žingsnis po žingsnio spręsti susidariusias ir trikdančias darbui įvairiausias situacijas. Veikloje dalyvaujantys darbuotojai stiprina tarpusavio komunikacijos įgūdžius ir ieško būdų ne tik kaip efektyviai elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, bet ir stiprina įstaigos darbuotojų sutelktumo jausmą bei bendradarbiavimo įgūdžius. Dalyvaujantiems išduodami pažymėjimai, patvirtinantys dalyvavimą gebėjimo stiprinimo veikloje. (daugiau…)