Balandžio 16d. Vadoklių pagrindinės mokyklos sporto salė pavirto „triukšmingo vakarėlio vieta“

     Vaikų fitneso trenerė Audra Petronaitytė vaikus mokė įvairių ištvermės, kardio bei jėgos pratimų, pravedė POUND treniruotę. POUND – tai energinga, intensyvi, labai nuotaikinga viso kūno treniruotė, gerinanti koordinaciją, širdies veiklą, sutvirtinanti kūną. Treniruotės metu naudojamos specialios lazdelės, skamba garsi muzika. Atliekami ritmingi pratimai ir populiari muzika taip užbūrė vaikus, kad jie užmiršo žvilgčiojimus į laikrodžius ir žaidimus telefone.

57172587_1213648478813690_7491333527355523072_n (1) (daugiau…)

Panevėžio r. Bernatonių mokykloje – darželyje vyko edukacinė meškučio Beno pamokėlė

      Panevėžio r. Bernatonių mokykloje – darželyje š.m. balandžio 12 d. svečiavosi meškutis Benas su žaisminga edukacine programa, kuri moko vaikus valyti dantukus, plauti rankytes bei kiekvieną rytą atlikti mankštos pratimus. Dainuodami ir šokdami mokiniai prisiminė, kaip taisyklingai atlikti asmens higienos pratimus,  rytinę mankštą. Dabar, žinodami, kaip rūpintis savo ir draugų sveikata, mokinukai bus sveiki ir stiprūs.

BeFunky-collage (27) (daugiau…)

Sveikatos ABC Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijoje

     „Sveikata – tai fizinė, dvasinė ir socialinė gerovė, o ne tik ligos ar negalės nebuvimas.“ Taip pat pabrėžia, kad sveikata yra ne gyvenimas be ligų, bet būklė, suteikianti galimybę kasdien patenkinti asmens būties ir laisvalaikio reikmes.  Pasaulinė sveikatos diena minima balandžio 7 dieną. Daugelis mūsų ne tik yra girdėję posakį „Sveikata – brangiausias turtas“, bet ir įsitikinę jo teisingumu. Ta proga Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos 4 klasės mokiniai kartu su mokytojomis paminėjo šią dieną. Dalyviai susiskirstę į komandas lankėsi užduočių stotelėse, dalyvavo linksmosiose estafetėse, laikraščių mūšyje, išmoko pasimatuoti pulsą, įvertinti jį prieš fizinį krūvį ir po jo.

DSCF0555 (daugiau…)

Saugaus eismo diena Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijoje

  Balandžio 6-ąją dieną Lietuvoje minima Saugaus eismo diena. Atėjus pavasariui ir atšilus orams, vaikai didesnę laiko dalį praleidžia kieme – padidėja rizika patekti į nelaimingą atsitikimą kelyje. Todėl balandžio 10 dieną Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokiniams, buvo surengta paskata apie saugų eismą. Panevėžio apskr. VPK Kelių policijos tarnybos vyresnioji specialistė, Danguolė Urbonienė paaiškino vaikams, kaip saugiai pereiti gatvę, saugiai važiuoti  tėvelių automobiliuose, kaip išmintingai elgtis kelyje, kaip reikia važinėtis dviračiu. Priminė pagrindines ir supažindino su naujomis kelių eismo taisyklėmis. (daugiau…)

Pound treniruotė Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijoje

     „POUND“ – tai energinga ir triukšminga viso kūno treniruotė ! Tai ne tik energingos, bet dar ir muzikalios treniruotės, kurių metu naudojamos specialios lengvos lazdelės „Ripstix”, su kuriomis atliekami ištvermę, jėgą ir širdies raumens darbą stiprinantys pratimai. Balandžio 8 dieną Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos pradinukai, kartu su trenere Audra Petronaityte, turėjo galimybę  pasinerti į pilną muzikos sporto pasaulį. Ši treniruotė, kurios konceptą sukūrė dvi būgnininkės, sportą paverčia pramoga, bei mažina kraujospūdį, malšina stresą, stiprina imuninę sistemą. (daugiau…)

Edukacinė pamoka „Šaukšto Šmaukšto stalo akademija“ Velžio gimnazijoje

     Balandžio 3 dieną Velžio gimnazijoje svečiavosi leidykla „Debesų ganyklos“. Pradinių klasių moksleiviams jie pristatė programą „Šaukšto Šmaukšto stalo akademija“. Jos metu vaikams buvo pasakojama apie stalo įrankių atsiradimą, kaip jie atsirado, kokie buvo pirmieji įrankiai. Taip pat buvo praktiškai parodoma, kaip reikia taisyklingai naudoti šakutę ir peilį, kur jie ant stalo turi būti padėti, kaip teisingai naudotis įrankiais prie iškilmingo stalo su daugybe įrankių. Kiekvienas vaikas turėjo praktinę užduotėlę, turėjo teisingai supjaustyti obuolį su šakute ir peiliu, šakutę laikant kairėje rankoje, peilį dešinėje. Taip pat buvo pasakojama, kaip nereikėtų elgtis valgant prie stalo, nešnekėti pilna burna, neprimėtyti maisto. Vaikai išmokę stalo akademijos pamokėlę gavo diplomus ir tapo Garbingais valgytojais.

IMG-5446 (daugiau…)