Pasaulinė išsėtinės sklerozės diena

     Pasaulinė išsėtinės sklerozės diena yra minima kiekvienais metais paskutinį gegužės mėnesio trečiadienį. Šią dieną daugelyje šalių dėmesys nukrypsta į sergančiuosius ir kovojančius su išsėtine skleroze – jaunų ir darbingų žmonių liga, galinčia užklupti visiškai netikėtai.

Teaser-Graphic-for-the-website

(daugiau…)

Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena

Minima: 2020.04.28

     Tarptautinės darbo organizacijos (TDO) iniciatyva, balandžio 28 d. paskelbta Pasauline darbuotojų saugos ir sveikatos diena, kurios tikslas – skatinti kurti sveikas, saugias ir tinkamas darbo sąlygas. Atsižvelgdama į iššūkius, su kuriais šiomis dienomis susiduria vyriausybės, darbdaviai, darbuotojai ir visuomenė, Tarptautinė darbo organizacija inicijavo kampaniją šūkiu „Sustabdykime pandemiją: sauga ir sveikata darbe gali išgelbėti gyvybes“, skirtą Pasaulinei darbuotojų saugos ir sveikatos dienai paminėti.

wcms_742464

(daugiau…)

Balandžio 6-oji saugaus eismo diena

     Balandžio 6-ąją Lietuvoje minima Saugaus eismo diena. Ši diena, suteikianti galimybę dar kartą kiekvienam visuomenės nariui, eismo dalyviui, susimąstyti apie žmogiškąsias vertybes – gyvybę, sveikatą, atsakomybę už savo elgesį kelyje. Pareigūnai ragina pagalvoti ne vien apie save, bet ir apie kitų saugumą. Žmonės raginami kelyje elgtis pagal visas saugumo taisykles. Vairuotojai ir keleiviai – automobiliuose segėti saugos diržus. Tėvai įspėjami, kad pasirūpintų automobiliuose vežamais vaikais – jie privalo sėdėti prisegti jų amžiui pritaikytose autokėdutėse.

spustys-vilniuje-56f961c72d306 (daugiau…)

PASAULINĖ AUTIZMO DIENA

     2007 metų gruodžio 18 dieną Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja paskelbė balandžio 2-ąją Pasauline autizmo diena, kurios tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į autizmą, kaip į sparčiai plintantį sveikatos sutrikimą, paskatinti ankstyvą diagnostiką bei pagalbą.

World-Autism-Day-Awareness

(daugiau…)