Š.m. gegužės 4 d. Panevėžio r. Krekenavos  Mykolo Antanaičio gimnazijoje buvo pristatyta Ankstyvosios intervencijos programa ir atrinkti Programos dalyviai. Programą veda  Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Kristina Šlekienė ir  Panevėžio rajono psichologinės pedagoginės tarnybos socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė.

Programą sudaro:

  • pradinis pokalbis,
  • 8 val. praktiniai užsiėmimai
  • baigiamasis pokalbis.

Praktinių užsiėmimų trukmė ir skaičius skirstomi atsižvelgiant į grupės dydį, poreikius bei kitas svarbias aplinkybes. Dalyvavimas nepertraukiamas ir registruojamas. Programos metu sieksime didinti jaunų žmonių sąmoningumą psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo klausimais, skatinsime pasirinkti sveiką gyvenimo būdą ir įsivertinti savo rizikingą elgesį (alkoholio, narkotikų vartojimo) bei sužinoti, kur kreiptis pagalbos. Programos metu kalbėsime apie žalingus įpročius, daug dirbsime grupėse, žaisime įvairius žaidimus, diskutuosime, mokysimės kritiškai vertinti informaciją, galimybes ir pasirinkti tinkamą kelią.

 

KVIEČIAME IR KITUS JAUNUOLIUS DALYVAUTI ANKSTYVOSIOS INTERVENCIJOS PROGRAMOJE

Jei esi 14-21 metų jaunuolis ir sieki tikslų, esi atviras visuomenei, nebijai iššūkių ir atsakomybės, nori būti sveikas, stiprus, mylintis gyvenimą ir žinantis savo vertę – registruokis Ankstyvosios intervencijos programoje ir susitik su savo bendraamžiais.

Programą vykdome mokyklose, seniūnijos patalpose ir pan., programos vykdymo vieta nusprendžiama tada, kai yra surenkami dalyviai. Grupės dydis: 6-12 asmenys, amžius nuo 14–21 metų. Programos dalyvių registraciją vykdo Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

REGISTRACIJOS FORMA:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSecQ19I0eyH1MK3-4EIsxFdkJdG4v8gKbwnoESxG9VadIJdJA/viewform?usp=sf_link

 

Kilus klausimas kreiptis į Ankstyvosios programos koordinatorę Kristiną Šlekienę

Tel. +370 (604) 43 835 arba (8 45) 43 30 78 arba el. p. stiprinimas.vsb@gmail.com

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Kristina Šlekienė