Šilagalio k., Panevėžio aplinkkelio g. esančioje įmonėje „Dominari“ darbuotojai dalyvavo Darbuotojų kompetencijos psichikos sveikatos stiprinimo mokymuose. Mokymus organizavo Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras  (toliau – Biuras). Mokymus įgyvendino ,,Mokymų ir psichologinio konsultavimo centro“ specialisčių komanda. Mokymai vyko nuo 2022-01-18 iki 2022-09-28. Mokymus pradėjo 20 įmonės darbuotojų, iš jų mokymus baigė 18 asmenų. Pasibaigus mokymams Biuras išdavė mokymų dalyvių pažymėjimus.

Mokymų tikslas   buvo didinti darbdavių ir darbuotojų žinias apie psichikos sveikatą darbe ir stiprinti jų kompetenciją psichikos sveikatos srityje, pagrindinį dėmesį skiriant darbuotojų atsparumo psichikos sveikatos rizikos veiksniams didinimui ir psichosocialinės aplinkos darbovietėse gerinimui.

Bendra mokymų trukmė užėmė 40 kontaktinių valandų. Ne mažiau kaip pusę mokymų programos laiko  dalyviai turėjo atlikti praktines užduotis, kuriomis buvo siekiama formuoti praktinius įgūdžius. Po mokymų dalyviai dalijosi atsiliepimais apie mokymus, visi dalyviai džiaugėsi turėję tokią galimybę sudalyvauti mokymuose savo darbe. Daugeliui patiko, kad mokymuose buvo daug praktinių užduočių ir asmeninių pavyzdžių, kas dar labiau sustiprino mokymų sėkmę. Kiti  dalyviai dalinosi, kad gavo labai daug naudingos informacijos, kurią gali pritaikyti savo darbe, kas duoda didelius rezultatus. Džiaugiamės, kad mokymai buvo įdomūs ir efektyvūs, todėl kviečiame ir kitas Panevėžio rajono įmones dalyvauti  Darbuotojų kompetencijos psichikos sveikatos mokymuose.

 

Kviečiame ir kitas Panevėžio rajono įmones Biurui teikti  prašymus dalyvauti  Darbuotojų kompetencijos psichikos sveikatos mokymuose.

 

Įmonė, norinti, kad darbuotojams būtų vykdomi mokymai, raštu kreipiasi į Biurą. Yra pasirašoma bendradarbiavimo sutartis, nurodoma mokymų trukmė, susitikimų dažnumas, grupės dydis. Mokymus darbuotojams organizuoja Biuras, dėl platesnės informacijos kreipkitės į Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės biuro stiprinimo specialistę Kristiną Šlekienę. Kontaktai: el. p. [email protected], tel. +370 604 43 835.

 

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Kristina Šlekienė