Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla dalyvauja projekte „Sveikata visus metus“, kurį organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. (LMNŠC)

    Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. Šis projektas užtrūks visus metus. Vaikai kas mėnesį gauna temą, su kuria bus surištos veiklos. Spalio mėnesio tema yra „Padėk sau ir draugui“ (Pirmoji pagalba ir savipagalba).

    Renginio metu moksleiviai bandė įsivaizduoti įvairias situacijas, kurių metu reikalinga pirmoji pagalba. Mokėsi uždėti  tvarstį ant sužeistos vietos, ar tiesiog paguosti nelaimėn patekusį savo artimą žmogų. Prisiminė įvairias situacijas nutikusias vasarą, aptarėme savipagalbos pagrindinius principus – „save saugoti reikia visur ir visada“. Moksleiviai susipažino su pirmos pagalbos priemonėmis, sužinojo, kaip jomis taisyklingai naudotis.

     Renginys suteikė gerų emocijų moksleiviams, bei papildė pirmosios pagalbos sau ir kitiems žinių bagažą. Renginį pravedė visuomenės  sveikatos priežiūros specialistė V. Gustienė

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Violeta Gustienė