Š.m. lapkričio 20 d. su Naujamiesčio gimnazijos 8 klasės moksleivėmis vykome  į Raguvą. Raguvos gimnazijoje buvo organizuojamas rajoninis renginys „Žvilgsnis“ tarptautinei nerūkymo dienai paminėti.

?

Renginio tikslas – formuoti mokinių sveikos gyvensenos įgūdžius, vertybines nuostatas ir skatinti rinktis alternatyvias laisvalaikio leidimo formas.

Renginio uždaviniai:

  • Formuoti neigiamą nuostatą į rūkančius tarp mūsų ir šalia mūsų.
  • Vykdyti psichoaktyvių medžiagų (rūkymo) vartojimo prevenciją.
  • Stiprinti bendradarbiavimą ir gerų santykių kūrimą, bendro tikslo siekimo kartu su kitų rajono mokyklų mokiniais.
  • Dalintis sveikatos ugdymo, žalingų įpročių prevencijos patirtimi su kitomis mokyklomis, užtikrinti gerosios patirties sklaidą.20181120_113653

     Komandos buvo pasiruošusios prisistatymus, šūkius, susigalvojusios pavadinimus. Susipažinę dalyvavome viktorinoje apie sveiką gyvenseną, žalingų įpročių prevenciją ir pasekmes. Padirbėję protiškai, turėjome arbatos pertraukėlę ir bėgome į sporto salę pasimankštinti. Vyko linksmos estafetės, kur komandos stengėsi kaip įmanydamos pirmesnės atlikti užduotis. Komisija ir čia rašė balus už sumanumą, greitumą ir orientaciją. Kai grįžome iš sporto salės, komisijai teko susumuoti visus rezultatus ir paskelbti nugalėtojus.

20181120_114029Iš viso dalyvavo 4 komandos.

Trečia vieta atiteko 2 komandoms: Paliūniškio pagrindinei mokyklai ir Raguvos gimnazijai.

2 vieta-Naujamiesčio gimnazijai.

1 vieta- kitai Raguvos gimnazijos komandai.

Visi dalyviai gavo prizus.

Dėkojame Panevėžio raj. pedagoginei psichologinei tarnybai, Panevėžio raj. Visuomenės sveikatos biurui ir Raguvos gimnazijai už smagų ir naudingą  renginuką!

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Jūratė Čerškienė