Septintus metus iš eilės užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras kartu su Sveikatos apsaugos ministerija, Švietimo ir mokslo ministerija bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija pakvietė prisijungti prie gražios iniciatyvos „Švarių rankyčių šokis“. Prisijungėme!

IMG-1768

   Buvome skatinami kūrybiškai pažvelgti į higienos įpročius, kosėjimo, čiaudėjimo etiketą ir sukurti švarių rankų šokį. Prisijungėme prie šios iniciatyvos, nes nuolat kartojami ir nuotaikingai atliekami judesiai didina tikimybę, jog vaikai greičiau įsisavins informaciją ir jos greit nepamirš. Taip pat suvokiame, jog per nešvarias rankas, blogus įpročius kosint ar čiaudint, plinta įvairios virusinės ir bakterinė infekcijos. Kadangi norime būti sveiki, formuojame savo higienos įpročius kuo ankščiau.

    3-4 kl. mokinės noriai ir labai aktyviai dalyvavo filmuko kūrime, prisidėjo savo idėjomis. Super komanda (Urtė, Smiltė, Justina, Gabrielė, Viktorija, Paulina, Samanta ). Taip pat minčių negailėjo ir mokyklos socialinė pedagogė Giedrė Šuminskaitė.

   Šioje akcijoje dalyvavo apie 100 įstaigų iš visos Lietuvos. Raguvos gimnazija pateko tarp 10 geriausių! Gavome didžiulį siuntinį dovanų, labai džiaugiamės įvertintu darbu. Dėkojame už dovanas iniciatyvos autoriams.

IMG-1774

IMG-1777 (1)

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Simone Šukė