š.m. gruodžio 17 d. nuo 11.00-15.00 val. organizuojami ,,safeTALK“ mokymai Panevėžio rajono švietimo centro salėje, Beržų g. 50,  Panevėžys. Kviečiame  prisijungti arba pasidalinti su tais, kam šie mokymai būtų aktualūs.

Daugiau apie mokymus:
„SafeTALK“ mokymai skirti visiems norintiems išmokti atpažinti savižudybės riziką ir nukreipti tęstinės pagalbos. Skatiname dalyvius apie savižudybę kalbėti atvirai ir tiesiai, atkreipiame dėmesį į neretai visuomenėje paplitusius klaidingus įsitikinimus, kurie trukdo tinkamai reaguoti bei pateikiame tinkamus atsakymus. Tinkamas reagavimas į situaciją – vienas esmingiausių savižudybių prevencijos žingsnių.Po mokymų būsite geriau pasirengę atpažinti savižudybės rizikos ženklus ir padėti asmeniui, svarstančiam apie savižudybę, užmegzti ryšį su žmonėmis, galinčiais atlikti intervenciją. Mokymai yra 4 valandų trukmės mokymai su pertrauka. Organizuoja: Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, veda – „LivingWorks“ sertifikuoti mokytojai.KOKIA MOKYMŲ TRUKMĖ? 4 val. nuo 11.00-15.00 val.

AR MOKYMAI YRA MOKAMI? Nemokami.

AR GAUSIU SERTIFIKATĄ? Taip, jei mokymuose bus dalyvauta nuo pradžios iki galo. Išimtys nedaromos, nes tai yra standartizuoti, itin aukštus kokybės kriterijus atitinkantys mokymai, kuriuose kiekviena mokymų valanda turi aiškią iš anksto numatytą prasmę.

 Registracijos forma:   https://forms.gle/AkotB59NAC41qCSq9

S V A R B U!
Mokymuose galės dalyvauti tik:

1. Galimybių pasą turintys asmenys.
2. Asmenys, gavę registraciją patvirtinatį laišką.
3. Registracija bus baigta pasiekus reikiamą dalyvių skaičių (registracija iki 2021-12-14)

Kilus klausimams kreipkitės į Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės biuro stiprinimo specialistę Kristiną Šlekienę: el. p. stiprinimas.vsb@gmail.com, tel. +370 604 43 835 arba (8 45) 43 30 78