Š.m. kovo 29 d. 1-4 klasių mokiniai buvo kviečiami į sveikatos dienos renginį ,,Augame sveiki“. Visuomenės  sveikatos priežiūros specialistė Irena Šlenderienė  pradinukams paaiškino sveikatos sąvoką. Atskeleidė kas yra fizinė sveikata, o kas yra emocinė sveikata. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) sveikatą apibrėžia kaip visišką fizinę, socialinę ir emocinę gerovę, o ne tik ligos nebuvimą. Sveikata suprantama kaip visuma, susidedanti iš viena nuo kitos priklausančių sričių, ir jei kas nors atsitinka vienai sričiai neišvengiamai paveikiama ir kita.

20180329_130821 (1)

       Po pokalbio mokiniai  sveikatos tematika piešė plakatus, atsakinėjo į klausimus. Pradinukai aiškiai išsakė savo mintis žodžiais ir piešiniais. Žaisminga renginio forma mokiniams leido geriau įsisavinti  geros sveikatos paslaptis.

      Buvo parodyas  filmukas „Kaip taisyklingai plautis rankas“ nes dauguma ant mūsų rankų odos besidauginančių mikroorganizmų yra labai pavojingi sveikatai, nes gali sukelti sunkias ligas. Geriausias būdas jų išvengti – tinkama rankų higiena.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Irena Šlenderienė