Kovo-balandžio mėn. Krekenavos M.Antanaičio gimnazijos 2-4 klasių mokiniai dalyvavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centro organizuotame saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens respublikiniame  konkurse „Mano mokykla gali“.

1

     Konkursas vyko dviem etapais. Pirmas etapas – geri patarimai.  Kiekviena komanda turėjo pateikti siūlymus, patarimus apie įvairias priemones, kurios turėtų/galėtų atsirasti prie pasirinkto vandens telkinio ir paskatintų moksleivius/aplinkinius susimąstyti ir saugiai elgtis vandenyje ir prie vandens. Mokiniai buvo labai kūrybingi ir išradingi. Jų darbai eksponuojami mokyklos bendruomenei.

    Antras etapas – viktorina. Mokiniai tikrino saugaus elgesio prie vandens ir vandenyje žinias. Suvedus dviejų etapų rezultatus šauniausia buvo „ Burbuliukų“ komanda – ketvirtokų. Jiems įteiktos vardinės padėkos ir atminimo dovanėlės. Kitoms komandoms taip pat įteiktos padėkos.

     Nors ir konkurse aukšto rezultato nepasiekė, tačiau daug įgijo naudingos ir efektyvios informacijos, kaip saugoti save ir išlikti sveikam.

   4

3

2

5

                                                                                                Viduomenės sveikatos priežiūros specialistė

Aušra Džiugelytė