Pasitinkant ,,Tarptautinę dieną be automobilio“  Ramygalos lopšelyje – darželyje ,,Gandriukas“  buvo paruošti informaciniai plakatai, kurie kvietė tėvelius pasitikti rugsėjo 22  dieną be automobilio, o rinktis ekologišką transporto priemonę dviratį, paspirtuką, ar tiesiog atvykti į darbus pėstute.DSCF1452
Minint šią ekologišką šventę, visuomenės sveikatos specialistė organizavo išvyką su mažaisiais darželio auklėtiniais į netoliese esantį  miestelio parką. Vaikus supažindino su  pagrindinėmis kelių eismo  taisyklėmis, mokė atsakingai ir atidžiai elgtis kelyje: kaip pereiti savarankiškai pėsčiųjų perėją, atidžiai dairytis kelyje, vaikščioti tik šaligatviuose arba nurodytose vietose.
Vaikams buvo įdomu ir naudinga sužinoti apie transporto priemonių daroma žalą gamtai ir triukšmą. Visos išvykos metu, didžiausią įspūdį mažiesiems paliko, kiekvienam išdalinti šviesą atspindintys atšvaitai, kuriuos kiekvienas gavo dovanų. Vaikai labai džiaugėsi jais ir pažadėjo kelyje elgtis atsakingai ir atidžiai.

 DSCF1428

DSCF1447

DSCF1454

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Jolanta Grakauskienė