Būk saugus kelyje

     Rugsėjis – saugaus eismo mėnuo. Siekiant apsaugoti jaunuosius eismo dalyvius nuo nelaimių, kviečiame rodyti gerą pavyzdį – kertant važiuojamąją kelio dalį, eiti pėsčiųjų perėja, eiti degant žaliam šviesoforo signalui, stebėti eismo aplinką ir klausytis, einant neužsiimti pašaline veikla, pavyzdžiui nenaršyti telefone. Teisingas elgesys gatvėje skatina taip elgtis ir vaikus – saugiai apgalvotai ir atsakingai.

     Rugsėjo 6 dieną Smilgių gimnazijos ikimokyklinio skyriaus „Bitučių“ grupės vaikams visuomenės sveikatos priežiūros specialistė vedė užsiėmimą apie saugų elgesį kelyje. Su darželinukais aptarėme kaip saugiai pereiti gatvę, kas tai yra šviesoforas, ką reiškia jo spalvos, kaip atrodo perėja, kada galima per ją eiti, mokėmės apie draudžiamuosius kelio ženklus. Su vaikais pažiūrėjome filmuką apie Kakės Makės nuotykius kelyje, aptarėme jos padarytas klaidas.

     Paskaitos pabaigoje vaikai turėjo atlikti užduotį: ant plakato su nupieštais trimis apskritimais, sudėlioti ir suklijuoti mozaiką iš sukarpyto spalvoto popieriaus gabalėlių pagal šviesoforo spalvas.

 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Valentina Kaušakienė

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *