Fizinis aktyvumas kitaip

     Spalio 27 dieną Dembavos lopšelyje darželyje “Smalsutis” ir Dembavos progimnazijoje lankėsi  vaikų sporto akademijos “Startukas” treneris Kęstutis Bunevičius. Užsiėmimuose dalyvavo ikimokyklinių grupių vaikai ir 1 – 4 klasių mokiniai. Fizinis aktyvumas – tai bet koks judėjimas, dėl kurio poveikio padidėja širdies susitraukimų dažnis, tankėja kvėpavimas, suaktyvėja kraujotaka ir vyksta kiti fiziologiniai organizmo pokyčiai. O fizinis aktyvumas paremtas šiuolaikinėmis interaktyviomis priemonėmis, ypatingai įdomus vaikams ir efektyvus.

    Treneris pravedė sportinius žaidimus ir linksmas estafetes pasitelkęs RoxPro sistemos interaktyvias priemones ir interaktyvias lėkštes. Roxpro jutiminė – žaidiminė sistema skirta lavinti regėjimo, suvokimo ir reakcijos įgūdžius, padeda priimti tikslius sprendimus žaidimo metu. Interaktyvios lėkštės padeda atlikti žaidimus, estafetes sutelkiant dėmesį ir pasitelkiant konjuktyvinius sugebėjimus. Užsiėmimai buvo įtraukiantys ir linksmi, kupini teigiamų emocijų.

    Dauguma tėvelių ir vaikų, šiai dienai mažai skiria dėmesio  fiziniam  aktyvumui, žaidimams ar net pasivaikščiojimams lauke. Esant prastam orui, kviečiame domėtis aktyviomis veiklomis, žaidimais naudojantis interaktyviomis šiuolaikinėmis priemonėmis. Šie užsiėmimai įdomūs, įtraukiantys, smagūs ir saugūs. Užsiėmimai naudingi visoms amžiaus grupėms: vaikams, paaugliams ir suaugusiesiems.

 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Violeta Gustienė

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *