Kalanetikos užsiėmimai Pažagieniuose, Pilateso – Molainiuose ir Raguvoje

     Š.m. spalio 21 – gruodžio 23 dienomis Molainiuose vyko pilateso užsiėmimai su treneriu Raimundu Dambrausku. Lapkričio 7 – gruodžio 7 dienomis kalanetikos užsiėmimai vyko Pažagienių bendruomenėje. Juos vedė trenerė Eleonora Valiuškevičė. Taip pat lapkričio 15 – gruodžio 15 dienomis sportavo ir Raguvos bendruomenė. Joje vyko pilateso užsiėmimai su trenere Daiva Dambrauskiene.

1 pav. Pilateso užsiėmimas Raguvoje.

     Pilatesas – viso kūno mankštos metodika, stiprinanti giluminius ir paviršinius kūno raumenis, lavinanti lankstumą ir koordinaciją. Šis treniruočių metodas jungia įvairius rytų ir vakarų kultūrų treniravimosi metodus. Pilatesas tinka įvairaus amžiaus ir bet kokio fizinio pasirengimo žmonėms. Šio užsiėmimo dėka atsiranda didesnė jėgos ir raumenų ištvermė.

2 pav. Kalanetikos užsiėmimas Pažagieniuose.

     Kalanetika – Tai „neskubančių“ pratimų sistema, susidedanti iš pulsavimo ir raumenų tempimo judesių. Naudojant tik savo jėgas ir svorį, išmokstama išryškinti unikalias savojo kūno linijas. Jokios triukšmingos muzikos – tik harmoningas susikaupimas ties savimi. Užsiėmimų tikslas – sustangrinti kūną, nedidinant kūno masės, „nepumpuojant“ raumenų. Tai pasiekiama aktyvinant ir tonizuojant giliuosius raumenis. Jau po kelių treniruočių matomi akivaizdūs pokyčiai: tvirtėja poodinis sluoksnis, riebalų masė ima nykti, raumenys – stangrėti.

DĖKOJAME VISIEMS LANKIUSIEMS UŽSIĖMIMUS!

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė

Toma Pulokaitė

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *