Kviečiame JAUNIMĄ dalyvauti Ankstyvosios intervencijos programoje 

 

Ankstyvosios intervencijos programa

KAS TAI?

Mokslo ir faktiniais duomenimis pagrįsta Ankstyvosios intervencijos programa JAUNIMUI. Programos metu sieksime didinti jaunų žmonių sąmoningumą psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo klausimais, skatinsime pasirinkti sveiką gyvenimo būdą ir įsivertinti savo rizikingą elgesį (alkoholio, narkotikų vartojimo) bei sužinoti, kur kreiptis pagalbos. Programos metu kalbėsime apie žalingus įpročius, daug dirbsime grupėse, žaisime įvairius žaidimus, diskutuosime, mokysimės kritiškai vertinti informaciją, galimybes ir pasirinkti tinkamą kelią.

REGISTRACIJOS FORMA:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSecQ19I0eyH1MK3-4EIsxFdkJdG4v8gKbwnoESxG9VadIJdJA/viewform?usp=sf_link

Jei sieki tikslų, esi atviras visuomenei, nebijai iššūkių ir atsakomybės, nori būti sveikas, stiprus, mylintis gyvenimą ir žinantis savo vertę – registruokis Ankstyvosios intervencijos programoje ir sutik joje savo bendraamžius. Aktyviausi dalyviai gaus iš Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro steigtus prizus. Taip pat programos pabaigoje kiekvienam dalyviui (baigusiam programą) bus išduodami pažymėjimai.

KUR VYKS PROGRAMA?

Programą galime vykti mokykloje, seniūnijos patalpose ir pan. Svarbiausia, turi sudaryti mažiausiai 6 programos dalyviai. Artimiausia Ankstyvosios intervencijos programa vyks Krekenavoje.

KOKIO AMŽIAUS JAUNUOLIAMS SKIRTA PROGRAMA?

Programa skirta 14–21 metų jaunuoliams.

KAS SUDARO ANKTYVOSIOS INTERVENCIJOS PROGRAMĄ?
Programą sudaro: pradinis pokalbis, 8 val. praktiniai užsiėmimai ir baigiamasis pokalbis. Praktinių užsiėmimų trukmė ir skaičius skirstomi atsižvelgiant į grupės dydį, poreikius bei kitas svarbias aplinkybes. Dalyvavimas nepertraukiamas ir registruojamas.

KAS VYKDO REGISTRACIJĄ?
Programos dalyvių registraciją vykdo Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

SVARBU:
Dalyvavimas nemokamas ir konfidencialus. Minimalus grupės dydis 6 dalyviai, maksimalus – 12.
Asmuo, ketinantis dalyvauti Programoje, registruojasi pats arba jį registruoja atstovai, pateikdami asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei užpildydami rašytinį prašymą (jei asmeniui mažiau nei 16 m.).

Kilus klausimas kreiptis į Ankstyvosios programos užsiėmimus pas visuomenės sveikatos stiprinimo specialistę Kristiną Šlekienę tel. +370 (604) 43 835 arba (8 45) 43 30 78
arba el. p. [email protected]

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Kristina Šlekienė

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *