Metų visuomenės sveikatos specialisto apdovanojimai – padėka už reikšmingus darbo rezultatus pandemijos kontekste

     Vasario 10 d., Savivaldybių Visuomenės Sveikatos Biurų Asociacija (SVSBA) išdalino „Metų specialisto“ apdovanojimus. Tokią  visuomenės sveikatos specialisto rinkimo ir pagerbimo tradiciją SVSBA puoselėja nuo 2016 metų.

     „Net ir praėjusiais metais, kuomet dėl pandemijos negalėjome susitikti gyvai, tai buvo padaryta kiekvienoje Savivaldybėje, padedant merams ar administracijos direktoriams, nuotoliniu būdu.Kiekvienų naujų metų pažymėjimas šia švente mums suteikia puikią galimybę stabtelėti ir dar kartą pamąstyti apie nuveiktus darbus, iniciatyvas ir nugalėtus sunkumus, pasidžiaugti aktyviais, savo profesijai atsidavusiais žmonėmis, kurių dėka buvo pasiekti atitinkami rezultatai. Žinoma, rinkdami „Metų specialistą“, pagalvojame ne tik apie pasiektus rezultatus, bet ir apie visuomenės sveikatos profesijos prasmę apskritai, o ypač dabar, pandemijos laikotarpiu. Pastaruosius metus mes jautėme, kad esame ypač reikalingi, o tuo pačiu ir profesionalūs bei atsakingi. Taip dar labiau save įprasminome, įgijome pasitikėjimą vietos bendruomenėse ir tarp skirtingų sektorių“ – dalinosi mintimis SVSBA pirmininkė ir Klaipėdos miesto VSB vadovė dr. Jūratė Grubliauskienė.

    Šiemet iškilmingi specialistų apdovanojimai vyko Raudondvario dvare, pagerbiant visuomenės sveikatos specialistus, savo darbais reikšmingai prisidėjusius prie visuomenės sveikatos stiprinimo praėjusiais metais.

     Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras „Metų specialisto“ apdovanojimą už ilgametį, atsakingą darbą biure, nuoširdumą, paslaugumą ir kolegiškumą, už pavyzdingą visuomenės sveikatos priežiūros specialisto įvaizdžio kūrimą mokyklos bendruomenėje ir visapusišką įsitraukimą, vykdant covid-19 ligos pandemijos valdymą, skiria visuomenės sveikatos priežiūros specialistei Danguolei Urbonienei.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *