Pasaulinės dienos paminėjimas Raguvos gimnazijoje

  Raguvos gimnazijos bendruomenės aktyviai pradėjo naująją savaitę paminėdami Pasaulinę vandens dieną. Jau nuo ryto vaikai buvo kviečiami dalyvauti 10 dienų iššūkyje „Geriu vandenį“ ir stebėti kiek per dieną išgeria stiklinių vandens.

       Prisidėdami prie vandens dienos minėjimo, kiekvienas turėjo ateiti į mokyklą mėlynai apsirengęs. Per ilgąsias pertraukas vaikai dalyvavo užduotyje: sumėtyti kuo daugiau stalo teniso kamuoliukų į  stiklines su vandeniu. Jėgas išbandė nuo mažiausio iki didžiausio bei mokytojai. Kiekvienas dalyvavęs užduotyje gavo prizų ir po vandens buteliuką, kuriuos dovanojo Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir gimnazijos maitinimo tiekėjas „Sotega“. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Simona kartu su bibliotekininke Rasuole pagamino stendą „Ką renkiesi: sveiką ir naudingą, ar skanų, bet nesveiką?“, prie kurio vaikai galėjo nusifotografuoti.

     Vandens dienos minėjimas paskatino vaikus pamąstyti kokius gėrimus verta rinktis ir kodėl. Kadangi mokykloje vis dar veikia taromatas, labai lengva pamatyti kokių gėrimų taros daugiausiai prikaupiama. Ir kaip bebūtų liūdna, visgi paklausiausi gėrimai yra energetiniai, o vandens ar sulčių –  vienetai.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Simona Šukė