Paskaitos ” Pilnavertė ir subalansuota mityba – praktiniai patarimai, kaip keisti įpročius, kad pavyktų“ Panevėžio rajono bendruomenėse

     Š.m. lapkričio 7 dieną Velžyje ir Dembavoje, Lapkričio 8 dieną Nevėžyje ir Smilgiuose, lapkričio 23 dieną Gustonyse ir Berčiūnuose, lapkričio 24 dieną Tiltagaliuose ir Naujamiestyje ir gruodžio 7 dieną Vadokliuose ir Daukniūnuose lankėsi lektoriai iš Lietuvos antsvorio ir nutukimo prevencijos asociacijos “Lobesity“.

Paskaita Velžyje.

     Paskaitas skaitė Artiomas Šabajevas -Lietuvoje atpažįstamas kaip unikalios gyvenimo būdo pokyčių programos paaugliams su antsvoriu ar nutukimu ir jų šeimos nariams autorius ir įgyvendintojas. Artiomo užsiėmimai kūpini didelio entuziazmo, turinys pateikiamas itin prieinamai ir įtaigiai. Sveikatos ugdymo specialistas, koučeris, neformalaus ugdymo pedagogas, emocinio intelekto ugdymo praktikas, socialinių inovacijų skirtų gerinti vaikų gyvenimus konkurso nugalėtojas. Turi daugiau kaip 1000 val. mokymų vedimo patirtį vaikams, paaugliams ir suaugusiems. Jo užsiėmimai ir edukacijos pasižymi itin dideliu poveikiu, pozityvumu ir įtaigumu.

Paskaita Dembavoje.

Paskaita Smilgiuose.

Paskaita Gustonyse.

     Ir Doc. dr. Rūta Petereit. Gydytoja-dietologė, docentė, psichoterapeutė, Lietuvos dietologų draugijos prezidentė užsiėmimus veda pagal unikalią kompleksinio principo metodiką, kuri remiasi ne draudimais ir apribojimais, bet gyvenimo būdo subalansavimu ir intuityviu kūno pajautimu.

Paskaita Vadokliuose.