Pažagienių mokykla-darželis baigė darbuotojų psichinės gerovės mokymus

Pažagienių mokykla-darželis baigė 40 valandų mokymus skirtus „mokyklos darbuotojų kompetencijos psichinės gerovės“ didinimui. Mokymuose dalyvavo 8 dalyvės (įsakymo nustatyta tvarka), kurios liko ypač patenkintos mokymų kokybe.

Mokymų aprašymas:
Bendra mokymų trukmė – 40 valandų. Iš jų 8 valandos yra skirtos nuotoliniams mokymams, o likusios 32 valandos – kontaktiniam darbui su darbuotojais, dalyvaujančiais mokymuose. Mokymai vykdomi 3–8 mėnesius rengiant mokymų užsiėmimus darbuotojams  ne rečiau kaip vieną kartą per mėnesį. Vieno mokymų užsiėmimo trukmė – ne mažiau kaip 2 valandos.

Veikla –  aktualių mokyklos problemų psichikos sveikatos srityje pristatymas, tolesnių mokymų užsiėmimo plano sudarymas (plane nurodomos nagrinėtinos problemos, vienai problemai skirtinas laikas (mokymų užsiėmimų skaičius), mokymų užsiėmimų metu taikytini metodai) problemos atvejo analizės, rekomendacijų parengimas.

Iškart pasibaigus mokymams, biuras mokymuose dalyvavusiai mokyklai ir grupės nariams išduoda skaitmeninius arba popierinius dalyvavimo mokymuose pažymėjimus patvirtintus Sveikatos Apsaugos Ministerijos (SAM) ir yra akredituoti, kaip kvalifikacijos gerinimas.

Registracija ir informacija:
El.p. [email protected] ;
Tel. 8 45 433078; 8 04 43 835.

Visuomenės sveikatos stiprinimo specilaistė Toma Pulokaitė