Prevencinis renginys „Žvilgsnis“

     Lapkričio 29 d. ketvirtus metus vykstantis prevencinis renginys „Žvilgsnis“ sukvietė mokinius iš kitų rajonų mokyklų: Velžio, Krekenavos Mykolo Antanaičio, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijų į Raguvos gimnaziją. Renginio tikslas paskatinti pamąstyti ir pažvelgti, kaip atrodo jaunas žmogus vartojantis psichoaktyvias medžiagas, kokią žalą daro savo organizmui, aplinkiniams, gamtai, mokėti priimti teisingus sprendimus bei stiprinti vertybines nuostatas į šių medžiagų vartojimą.

   Prisistačiusios septynios dalyvių komandos atsakinėjo į klausimus, tarėsi, diskutavo, žaidė interaktyvų žaidimą ,,Kahoot”, kūrė plakatus. Viską atidžiai stebėjo ir komandų darbą vertino Panevėžio r. Švietimo centro PPT padalinio soc. pedagogė Edita Kazlauskienė ir Panevėžio miesto ir rajono policijos bendruomenės pareigūnė Sandra Kareckė.

    Visos komandos buvo apdovanotos. O už gausias dovanas esame dėkingi Panevėžio rajono Visuomenės sveikatos biurui ir Raguvos gimnazijai. Tariame AČIŪ visiems dalyviams, vaikus atlydėjusiems mokytojams bei mokytojai Kotrynai Juškaitei už paruoštą šeštokų dainą.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Simona Šukė