Projektas „Sveikata visus metus 2022“

     Baigėsi 2022 metų projektinė veikla „Sveikata visus metus 2022“. Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą suvokimą apie sveikatą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. Komandos pagal pateiktą temą, remdamiesi savo patirtimi bei informacija, gauta iš tėvų, mokytojų, kitų šaltinių, kiekvieną mėnesį įgyvendindavo kūrybinius iššūkius. Projekto organizatorius – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

    Raguvos gimnaziją atstovavo dvi komandos 3 klasės mokiniai su auklėtoja Angelė Kiziene ir kūno kultūros mokytoja Simona Arzimanova ir antroji komanda iš IV gimnazinės klasės pavadinimu „Neandartiolai“. Pastariesiems talkino socialinė pedagogė Giedrė Šuminskaitė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Simona Šukė. Užduočių atlikimui vaizduotės netrūko. Buvo kuriami plakatai, informaciniai vaizdo siužetai, nuotraukų koliažai, smagūs, paskatinantys veikti filmukai kuriuose dalyvavo patys mokiniai. Temos įvairiausios pvz.: „Švara – sesutė, sveikata – motutė“, „Nuo pažinimo- sveikatos link“, „Jei gali svajoti apie tai, gali ir padaryti“. Kiekvieną mėnesį komisija išrinkdavo mėnesio geriausius.

  Galima pasidžiaugti, kad Raguvos gimnazijos „Neandartiolų“ komanda pateko tarp geriausių komandų lapkričio mėnesį, o 3 klasės mokiniai –  pateko į gruodžio mėnesį. Trečiokų vaizdo siužetas čia: https://www.youtube.com/watch?v=ARgW0ybQAKI. O straipsnio paveikslėlyje – IV gimnazinės klasės kurtas plakatas.

     Užduotys suartino klasę, paskatino įjungti vaizduotę, sugalvoti kaip atspindėti temą ir tinkamai ją pateikti visuomenei.

 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Simona Šukė

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *