Rūšiuoju. Saugau. Dovanoju

     Gruodžio mėnesį Raguvos gimnazijoje buvo pradėta akcija „Rūšiuoju. Saugau. Dovanoju“. Akcijos tikslas – atsakingai rūšiuoti atliekas, o už gautus pinigus nupirkti knygas gimnazijos bibliotekai. Pastebėjus, kad nemažai taros mokiniai išmeta į šiukšliadėžę, nes tiesiog nėra jos kur rūšiuoti, nuspręsta padaryti mokykloje savo taromatą. Prie taromato gamybos savo darbščias, kūrybingas rankas pridėjo dailės mokytoja J. Šikšnienė su mokiniais.

     Mažieji gimnazijos mokiniai susipažino su depozito ženkliuku, ką jis reiškia ir kad būtent tokiu specialiu ženklu pažymėtą tarą galima mesti į taromatą.  Visa mokyklos bendruomenė prisidėjo prie šios akcijos. Taromatas pripilnėdavo per dvi savaitės. Kadangi akcija pasiteisino, nuspręsta taromatą palikti mokykloje neribotam laikui. Taip pat, pradėtas tyrimas, kokius gėrimus mokiniai renkasi gerti.

     Džiugu, kad visa mokyklos bendruomenė yra sąmoninga, noriai prisideda prie gamtos saugojimo. Akcijos organizatorės: bibliotekininkė R. Rutkauskienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė S. Šukė, lietuvių k. mokytoja R. Karpavičienė.

  O kaip viskas vyko galite pažiūrėti paspaudus nuorodą:

https://fb.watch/pMKEKi59cf/

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Simona Šukė