Sporto renginys „Stiprėkime su Gandriuku“

  Jau septintus metus iš eilės rugsėjo 21 d. Ramygalos lopšelyje-darželyje „Gandriukas“ vykdomas vaikų sveikatos saugojimo ir stiprinimo projektas „Stiprėkime su Gandriuku“. Šventė buvo skirta visiems darželio vaikams ir jų tėvams – globėjams. Renginio tikslas – skatinti visus aktyviai judėti, sportuoti ir džiaugtis aktyviu gyvenimo būdu. Sporto renginį atidarė Ramygalos lopšelio-darželio „Gandriukas“ direktorė Rūta Stankevičienė.

  Po iškilmingo atidarymo visus dalyvius į mankštą kvietė „POUND PRO ir ZUMBA“ trenerė Audra Petronaitytė, o vėliau susirinkę sportininkai keliavo į Ramygalos gimnazijos stadioną tradiciniam bėgimui. Renginį užbaigėme sveikuoliškomis vaišėmis ir smagiu bendravimu. Šventės kulminacija tapo patiekiama grikių košė iš ekologiškų grikių kruopų, įvairūs vėrinukai su ekologiška duona bei ekologišku sūriu. Šventės dalyviai noriai vaišes ragavo  užgerdami mėtų arbata su citrina.

   Visos šventės metu atmosfera buvo tiesiog kupina geriausių emocijų, daugybę įspūdžių bei prasmingo bendravimo su visais bendruomenės nariais. Tokio pobūdžio renginiai tik patvirtina, kad tokiu būdu yra stiprinami vaikų ne tik fiziniai, socialiniai įgūdžiai, bet ir kuriamas emocinis ryšys tarp visos bendruomenės narių.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Jolanta Grakauskienė