Stovykla „Kuriu, keliauju, domiuosi“

     Raguvos gimnazijoje kelis metus iš eilės vyksta pradinukų vasaros stovykla „Kuriu, keliauju, domiuosi“. Nors pradinukams į mokyklą jau eiti nebereikia, tačiau į stovyklą kviečia socialinė pedagogė Giedrė Šuminskaitė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Simona Šukė. Kiekviena diena buvo pilna veiklų ir įspūdžių.

   Pirmoji stovyklos diena buvo labai aktyvi. Pasiskirstę komandomis, ir susipažinę su stovyklos taisyklėmis vaikai aktyviai leidosi į pirmus užsiėmimus. Stovyklautojus su liaudiškais šokiais ir dainomis užėmė muzikos mokytoja Kotryna Juškaitė. Į svečius atvažiavo jau gerai žinoma trenerė Audra Petronaitytė su POUND lazdelėmis ir garsia muzika. Išnaudoję savo jėgų bateriją ją papildėme sumuštiniais ir arbata.

     Antroji stovyklos diena prasidėjo kiek liūdniau, nes mus pasitiko lietus, tad pradėjus mankštą lauke teko skubiai sugrįžti atgal į mokyklą. Bet ne bėda. Komandos gavo įvairių užduočių. Taip galėjo ugdyti ir kurti savo santykius vieni su kitais, mokėsi atlikti užduotis ne kiekvienas už save ir rungtyniauti, bet dirbti komandoje. Pasitaisius orui visi pasileido į lauką leisti aitvarų, muilo burbulų ir piešti vasaros mėnesius su kreidelėmis.

  Trečioji stovyklos diena prasidėjo su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste, ji pravedė vaikams užsiėmimą „Saugūs vasarotojai“. Priminė vaikams kaip saugiai elgtis prie vandens telkinių, kada ir kur maudytis yra saugu. Vaikai diskutavo ir pasakojo savo vasaros atsitikimus. Toliau visi kartu leidomės į žygį po Raguvą. Nagrinėjome gamtą, klausėmės paukščių čiulbesio, lietaus. O savo tuščius skrandukus pripildėme pas mokytoją Sandrą Vaičiulienę. Stovyklą užbaigėme jos aptarimu ir taškų skaičiavimu.

    Ačiū mokytojoms kurios nuoširdžiai prisidėjo prie stovyklos: Rūtai Juškienei, Jūratei Eigirdienei, Sandrai Vaičiulienei, Angelei Kizienei, Kotrynai Juškaitei ir žinoma stovyklos įkūrėjai ir organizatorei socialinei pedagogei  Giedrei Šuminskaitei. O kaip viskas atrodė galite pažiūrėti filmuke: https://www.facebook.com/share/2fZvcxam9Hgg8e3M/

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Simona Šukė