Sužinokite daugiau apie Bazinius savižudybių prevencijos mokymus

Baziniai savižudybių prevencijos mokymai – mokymai, per kuriuos savižudybių prevencijos mokymų instruktorius moko bendruomenės narius atpažinti savižudybės rizikos ženklus, tinkamai į juos reaguoti ir paskatinti kreiptis psichologinės pagalbos.

Mokymus veda Savižudybių prevencijos mokymų instruktorius – asmuo, turintis apraše nustatytą kvalifikaciją ir vykdantis savižudybių prevencijos mokymus bendruomenės nariams.

Bazinius mokymus vykdo komanda, kurią sudaro ne mažiau negu 2 Biuro arba kito mokymų tiekėjo instruktoriai, atitinkantys bent vieną iš šių reikalavimų.

Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja ir vykdo nemokamus Bazinius savižudybės prevencijos mokymus. Jei norite, kad Jūsų darbovietėje ar mokykloje būtų įgyvendinami mokymai, kreipkitės į biuro specialistę dėl detalesnės informacijos (Aušra Rešimavičienė;  Tel. 8 45 433078, el. p. [email protected]).

Baziniai mokymai skirti asmenims nuo 16 metų amžiaus. Bazinių mokymų trukmė – ne mažiau kaip 3 valandos, iš kurių bent 1 valanda yra skiriama praktiniams įgūdžiams formuoti ir tobulinti. Baziniai mokymai vykdomi 10–20 asmenų grupei (toliau – grupė). Grupės sudėtį formuoja instruktorių komanda.

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės į visuomenės sveikatos stiprinimo specialistę Aušrą Rešimavičienę;  Tel. 8 45 433078, el. p. [email protected].

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė
Aušra Rešimavičienė